piątek, 9 czerwca 2017

Moodboard: poduszeczka na obrączki

Witajcie Kochani:)

W końcu zebrałam się w sobie i przewertowałam wszystkie moje zasoby hafcikowe w książkach i gazetkach, wybrałam te, które mi się podobają i poukładałam je tematycznie w plikach na kompie. Do plików dorzuciłam jeszcze zdjęcia haftów, których nie posiadam ale jakoś do mnie przemawiają - tu w dużej mierzej wspomogłam się Pinterestem. Przeglądając później te pliki spostrzegłam, że czasem to nie wzory haftów mi się podobają, niekiedy jest to zestawienie materiałów, kolory, lub pomysł na zagospodarowanie haftu.  I w ten sposób powstały moodboardy czyli takie tablice inspiracji.
Postanowiłam się nimi z Wami podzielić, może też Was zainspirują:) Od dziś, raz w miesiącu zaprezentuję moodboard na jakiś temat. W tym miesiącu, z racji tego, że zaczął się okres ślubny, będą to poduszeczki na obrączki. Zapraszam do oglądania:)

10 komentarzy:

 1. Świetny pomysł z tą tablicą inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe projekty 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam Twoją organizację :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kochana kreatywności.. :) Bardzo ciekawy pomysł.. Pozdrawiam.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. podziwiam i chylę czoła... ja niestety nie potrafię się zmobilizowac i posegregować swoich zbiorów... a potem jak czegośc szukam to zwykle spędzam sporo czasu żeby odszukać wzorek, o który mi chodziło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł :) Akurat w październiku idę na wesele i właśnie szukam inspiracji na prezent ślubny :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna sprawa :) poduszeczki sa przeurocze. Planujesz jakas wykonać czy pozostaną w sferze inspiracji?

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniały pomysł! Świetne inspiracje :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam za zrobienie porządków na dysku. U mnie też by się przydało - połowę wyrzucić, których i tak nigdy nie wyszyję. Jak coś potrzebuję, to i tak przeglądam Internet ;) Niektóre z tych poduszeczek znam :)

  OdpowiedzUsuń